Restauracja MOLO

Restauracja MOLO to gwarancja dobrze spędzonego czasu, wyjątkowej atmosfery i przepysznych potraw.

Nasza kuchnia specjalizuje się w potrawach tradycyjnych, ale w nowoczesnym wydaniu. Całe menu opiera się na autorskich przepisach szefa kuchni Sławomira Bienia, w których wykorzystujemy produkty sezonowe, a inspiracje do dań czerpiemy z całego świata.

Wszystkie posiłki przygotowujemy na świeżo, a na prośbę gości możemy dostosować je do indywidualnych potrzeb (np. w wersji bezglutenowej bądź dla diabetyków).

W ciepłe niedzielne popołudnia czas naszym gościom umilają zespoły muzyczne grające na molo. Ponadto w miesiącach letnich zapraszamy również na taras restauracji, gdzie obowiązuje nieco odmienne menu niż w środku – szczegółów udzieli obsługa.

Wystrój restauracji MOLO

Nowoczesne i klimatyczne wnętrze restauracji sprzyja spotkaniom – czy to w gronie najbliższych, czy w celach biznesowych. Projektując sale restauracji, zadbaliśmy o ich przestronność oraz o piękny widok na zalew, aby umilić naszym gościom chwile spędzone w MOLO. W restauracji znajdują się również miejsca w wygodnych i kameralnych lożach – doskonałe podczas dłuższych, luźnych spotkań.

W cieplejszych miesiącach zapraszamy gości na taras, na którym obowiązuje specjalne menu, nieco różniące się od tego w restauracji.


Godziny Otwarcia

Odwiedź naszą restauracje
od poniedziałku do niedzieli

Zapraszamy w godzinach:
11.00 – 22.00

Jak dojechać?


Rezerwacja Stolika

Zarezerwuj stolik, korzystając z formularza,
lub skontaktuj się z nami telefonicznie, albo mailowo:

33 432 25 10
restauracja@czasnamolo.pl