700_4974

BASEN MOLO

Chcesz się poczuć jak na egzotycznych wakacjach? Tęsknisz za morzem, ale Bałtyk nie jest Ci po drodze? Zapraszamy na basen MOLO!
To wyjątkowe miejsce, które sprawi, że w pełni się zrelaksujesz. Błękitna woda zachęca do kąpieli, a  plaża dookoła kusi, by rozłożyć na niej ręcznik lub leżak i korzystać z uroków słońca.

Wolisz intensywniejsze doznania? Ich z pewnością dostarczy Ci nasza 70-metrowa zjeżdżalnia! Dla dzieci natomiast przygotowaliśmy brodzik, by również mogły bezpiecznie bawić się w wodzie. Dodamy jeszcze tylko, że tuż na wyciągnięcie ręki znajdziesz jedzenie i napoje. Nic, tylko wypoczywać!

TENIS ZIEMNY / SIATKÓWKA

Amatorów tenisa ziemnego oraz siatkówki (poza okresem zimowym) zapraszamy na kort i boisko  zlokalizowane pomiędzy restauracją a kempingiem.
Nie straszny będzie deszcz czy wiatr – kort jest całkowicie zadaszony (znajduje się w dużym namiocie).
Cennik:
Wypożyczenie rakiet – 10zł
Godzina kortu w tygodniu – 20zł (w weekend 30zł)
Boisko do siatkówki – 20zł

Więcej informacji pod numerem telefonu: 33 432 25 03

tenis_MOLO_Resort_Osiek
wypozyczalnia_rowerow

WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU SPORTOWEGO, ROWERÓW I SPRZĘTU WODNEGO

W ofercie rowery górskie (także z fotelikami dla dzieci), rakiety tenisowe, kijki do nordic walking oraz rowerki wodne, kajaki i łodzie wiosłowe.

Łowisko

Wszystkich zapalonych amatorów wędkowania zapraszamy nad nasz główny zalew, a tych którzy chcieli by rozpocząć przygodę z wędką, a chcieli by zaczynać małymi krokami zapraszamy na mniejsze łowisko.
Połowy tylko po wykupieniu karnetu.

lowisko
800_6463

PLAC ZABAW

Dla najmłodszych dzieci mamy plac zabaw z wieloma atrakcjami. Znajdują się tutaj huśtawki, zjeżdżalnie i innych atrakcji, dzięki którym żadne dziecko nie będzie się nudzić.

ŚCIEŻKA ROWEROWA

Zalew otacza ścieżka rowerowa, której wielkimi atutami są:
asfaltowe podłoże idealne do uprawiania sportów wymagających gładkiej nawierzchni (np. rolki),
oświetlenie latarniami, dzięki czemu ścieżka jest czynna jeszcze długo po zmroku,bezpieczeństwo.

sciezka
bnm

Bieg na molo

I edycja Biegu na MOLO odbyła się 17.10.2015 roku. Bieg miał na celu dobrą zabawę, zdrową rywalizację oraz spędzenie czasu z przyjaciółmi i rodziną.

Bieg miał charakter charytatywny: opłata za udział była dobrowolna, a wszystkie datki zostały przekazane na leczenie Kordiana, 7-letniego mieszkańca Osieka, który cierpi na chorobę Leśniowskiego-Crohna

KURSY MOTOROWODNE

Na naszym zalewie prowadzone są szkolenia motorowodne. Chętnych do zdobycia patentu zapraszamy po więcej informacji do MOLO Resort lub na stronę www.charter.edu.pl

szkolenia_motorowodne
800_2910

Lodowisko

Jedną z atrakcji w MOLO jest lodowisko uruchamiane w sezonie zimowym. Obiekt jest kryty, dlatego jazda odbywa się w pełni komfortowych warunkach. Oferujemy pełen serwis łyżew: wypożyczalnię oraz ostrzenie, a także umożliwiamy indywidualne lekcje z instruktorem. Na miejscu dostępne są ciepłe napoje: grzane wino, gorąca czekolada czy herbata. Wszystko po to, byś przyjemnie spędził czas!

Top