700_4974

BASEN MOLO

Chcesz się poczuć jak na egzotycznych wakacjach? Tęsknisz za morzem, ale Bałtyk nie jest Ci po drodze? Zapraszamy na basen MOLO!
To wyjątkowe miejsce, które sprawi, że w pełni się zrelaksujesz. Błękitna woda zachęca do kąpieli, a piaszczysta plaża dookoła kusi, by rozłożyć na niej ręcznik lub leżak i korzystać z uroków słońca.

Wolisz intensywniejsze doznania? Ich z pewnością dostarczy Ci nasza 70-metrowa zjeżdżalnia! Dla dzieci natomiast przygotowaliśmy brodzik, by również mogły bezpiecznie bawić się w wodzie. Dodamy jeszcze tylko, że tuż na wyciągnięcie ręki znajdziesz jedzenie i napoje. Nic, tylko wypoczywać!

TENIS ZIEMNY

Amatorów tenisa ziemnego, poza okresem zimowym zapraszamy na kort tenisowy zlokalizowany pomiędzy restauracją a kempingiem. Nie straszny będzie deszcz czy wiatr – kort jest całkowicie zadaszony (znajduje się w dużym namiocie). Więcej informacji pod numerem telefonu: 33 432 25 03

tenis
3414064391_2eb4a3cdff_o

Bieg na molo

I edycja Biegu na MOLO odbyła się 17.10.2015 roku. Bieg miał na celu dobrą zabawę, zdrową rywalizację oraz spędzenie czasu z przyjaciółmi i rodziną.

Bieg miał charakter charytatywny: opłata za udział była dobrowolna, a wszystkie datki zostały przekazane na leczenie Kordiana, 7-letniego mieszkańca Osieka, który cierpi na chorobę Leśniowskiego-Crohna

Łowisko

Nad mniejszym zalewem, który jest zarybiony karpiami, amurami i szczupakami, można usiąść na wygodnych, specjalnie przygotowanych ławkach i relaksować się podczas wędkowania.

lowisko
wypoż

WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU WODNEGO

Na osoby chcące spędzić czas na wodzie w każdy pogodny dzień w godz. 11:00–19:00 w wypożyczalni sprzętu wodnego czekają nowe rowerki i kajaki.

ŚCIEŻKA ROWEROWA

Zalew otacza ścieżka rowerowa, której wielkimi atutami są:
asfaltowe podłoże idealne do uprawiania sportów wymagających gładkiej nawierzchni (np. rolki),
oświetlenie latarniami, dzięki czemu ścieżka jest czynna jeszcze długo po zmroku,bezpieczeństwo.

20151009_1117141
800_6463

PLAC ZABAW

Dla najmłodszych dzieci mamy plac zabaw z wieloma atrakcjami. Znajdują się tutaj huśtawki, zjeżdżalnie i innych atrakcji, dzięki którym żadne dziecko nie będzie się nudzić.

KURSY MOTOROWODNE

Na naszym zalewie prowadzone są szkolenia motorowodne. Chętnych do zdobycia patentu zapraszamy po więcej informacji do MOLO Resort lub na stronę www.charter.edu.pl

szkolenia_motorowodne
800_2910

Lodowisko

Jedną z atrakcji w MOLO jest lodowisko uruchamiane w sezonie zimowym. Obiekt jest kryty, dlatego jazda odbywa się w pełni komfortowych warunkach. Oferujemy pełen serwis łyżew: wypożyczalnię oraz ostrzenie, a także umożliwiamy indywidualne lekcje z instruktorem. Na miejscu dostępne są ciepłe napoje: grzane wino, gorąca czekolada czy herbata. Wszystko po to, byś przyjemnie spędził czas!

Top